Onas

Ślubny kadr

Fotografia ślubna

Fotografia to Moja Pasja

Jestem energicznym i pełnym zaangażowania fotografem. W swojej pracy kocham to, że mogę połączyć wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm oraz pasję. Odkrywam i uwieczniam uroki otaczającego nas świata oraz pomagam zachowywać w pamięci za pośrednictwem fotografii te najpiękniejsze chwile. 

Jednym z takich wyjątkowych momentów w życiu jest ślub, który jest magicznym wydarzeniem, wartym uwiecznienia na fotografiach.

W szczególności duży nacisk kładę na to, aby pokazać piękno ukryte w detalach, których nikt nie dostrzega, poprzez oscylowanie między bogatym światem kolorów a odcieniami szarości, tak aby każde ujęcie miało swoisty charakter oraz duszę.

Moje motto życiowe opiera się na słowach Davida duChemin, aby podczas realizacji materiału ślubnego patrzeć oczyma, natomiast fotografować, tylko i wyłącznie sercem.

Zapraszam do mojego świata!

Zabezpieczenie materiału

Dla zapewnienia bezpieczeństwa świadczonych usług, zawsze posiadam przy sobie dwa aparaty (Canon 5D Mark III – główny oraz Canon 5D Mark II – zapasowy), dodatkowo gromadzony materiał fotograficzny zapisuję na trzy rożne dyski, dwa z nich nie są podłączone do komputera oraz do prądu.

Jakiego sprzętu używam

Pracuje na najwyższej jakości sprzęcie firmy Canon, posiadam bardzo jasne obiektywy z serii „L”, które dają mi możliwość pracy nawet w bardzo trudnych warunkach oświetleniowych.

Canon 5D Mark III

Pełno klatkowa lustrzanka rejestruje zdjęcia w rozdzielczości 22 megapikseli z szybkością 6 kl./s. EOS 5D Mark III zapewnia doskonałą jakość obrazu niezależnie od oświetlenia. Zakres czułości ISO 100-25600 pozwala robić zdjęcia nawet po zachodzie słońca.

Canon 5D Mark II

EOS 5D Mark II to cyfrowa lustrzanka skierowana do zawodowców, pełno klatkowa lustrzanka rejestruje zdjęcia w rozdzielczości 21 megapikseli zapewnia doskonałą jakość, rozszerzony zakres czułości ISO pozwala robić zdjęcia w trudnych warunkach oświetleniowych.

Canon 6D

Lustrzanka o rozdzielczości 20,2 MP — pełno klatkowa matryca i zwarta konstrukcja. Dokładna głębia ostrości, czuła matryca pozwala robić zdjęcia w trudnych warunkach oświetleniowych.

Wysokiej jakości obiektywy
  • Canon 15 mm f/2.8L USM Fisheye
  • Canon 35 mm f/1.4L USM
  • Canon 50 mm f/1.4
  • Canon 85 mm f/1.8
  • Canon 24-70 mm f/2.8L USM
to będzie perfekcyjny dzień!

sprawdź nasze referencje